Cristiano Ronaldo slavio gol, a nije bio strijelac, utakmicu prekinuo veliki incident

1

Portugal i Urugvaj u ovom trenutku igraju meč na Svjetskom prvenstvu u Kataru.

Trenutni rezultat je 1:0 za Portugal, a strijelac jedinog gola na utakmici bio je Bruno Fernandes.

Prije gola, u 51. minuti meč je prekinut nakon što je na travnjak uletio navijač sa zastavom u duginim bojama i majicom s porukom podrške iranskim ženama i Ukrajini.

Postupak protiv sutkinje Lejle Numanović iz Gradačca zbog prepisivanja dijelova iz druge odluke

Ubrzo su ga zaštitari izbacili van.

Sve je trajalo nekoliko sekundi, tako da dužeg prekida nije bilo.

Portugal je poveo u tri minuta kasnije. Portugal je do prednosti stigao u 54. miunti. Iako je Cristiano Ronaldo proslavio pogodak, ispostavit će se da nije dirao loptu i da je pogodak pripisan Bruni Fernandesu.

U toku je 70. minuta. Ako ostane ovaj rezultat do kraja, Portugal će izboriti plasman među 16 najboljih.