Bh. reprezentativac heroj Nerazzurra: Gol i asistencija Edina Džeke za trijumf Intera u Ligi prvaka

0

Inter je u gostima savladao Vikotriju Plzen sa 0:2.

Gosti su već od prve minute krenuli po gol, ali se čekalo sve do 20. minute kada je kapiten reprezentacije BiH sjajno pogodio za 0:1, što je i bio rezultat prvog poluvremena.

Grupa igra ekipe Plzena im se nije isplatila pa su od 61, minute igrali sa igračem manje, kada je nakon asistencije VAR-a crveni karton dobio Bucha.

Pošaljite nam svoju playlistu i budite gost muzički urednik na Radio Sarajevu!

Fenomenalni bh. reprezentativac: Edin Džeko deseti put pogodio protiv Plzena!

Igrao se 71. minut kada je Džeko primio loptu na pedesetak metara povukao loptu i asistirao Dumfriesu koji postiže gol za 0:2.

U drugoj utakimici koja se igrala u istom terminu Sporting je u finišu utakmice savladao Tottenham sa 2:0, golovima Paulinha i Gomesa, piše SC Sport.